Instagram @alican.sabunsoy Mavi Tikli Hikaye

Adet Fiyatı: 2000.00 

Toplam Tutar: 2000.00 ₺

@alican.sabunsoy Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @alican.sabunsoy Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etikenlenmesidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişecektir. Instagram @alican.sabunsoy mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @alican.sabunsoy kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır.

@alican.sabunsoy Profil Değerleri Nelerdir?

Mavi tikli hikaye paylaşımının yapılacağı fenomen hesabın istatistik bilgileri aşağıda paylaşılmıştır:

Takipçi Sayısı: 240.000+
Gönderi Sayısı: 90+
Beğeni Ortalaması: 2.000+
Kişisel Özellik: Şef

Birçok sosyal medya influencer hesabı özgün içerik ve güven yaratır. Sosyal medya kullanıcıları, yarattıkları içeriğe değer verdikleri için dijital etkileyicilere yani influencer kişileri takip etmeye yöneliyor. Bu nedenle, bireyler ve markalar için efektif bir pazarlama tekniği olarak influencer marketing yükseliş göstermektedir. Eğer aklınızda influencer reklam verme ile ilgili sorular varsa, herkes sosyal medya pazarlaması olarak influencer kişilere reklam verebilir ve çalışabilir.

Not: Hikayede paylaşılacak içeriğin +18 veya illegal bir konu içermemesi gereklidir. Mavi tikli fenomen hesabın hikayeyi paylaşmama hakkı gizlidir. Eğer hikaye paylaşım işlemi yapılmazsa, hesap değişimi veya ücret iadesi gerçekleştirilir.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu