Instagram @alican.sabunsoy Mavi Tikli Takipçi

Adet Fiyatı: 500.00 

Toplam Tutar: 500.00 ₺

@alican.sabunsoy Mavi Tikli Takipçi Nedir?

Instagram @alican.sabunsoy Mavi Tikli Takipçi, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından hesabınızın 1 ay boyunca takip edilmesidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi takip ettiğinde hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişecektir. Mavi tikli takipçi seçtiğiniz üzere @alican.sabunsoy kullanıcı adlı profilden gelecektir. Mavi tikli takip işleminin tamamlanma süresi, fenomen kişiye bağlı olarak değişebilmektedir.

@alican.sabunsoy Profil Değerleri Nelerdir?

Mavi tikli fenomen hesabın profil istatistik değerlerinin ortalama bilgileri aşağıda verilmiştir.

Takipçi Sayısı: 240.000+
Gönderi Sayısı: 90+
Beğeni Ortalaması: 2.000+
Kişisel Özellik: Şef

Etkileyici pazarlama, markaların ürün ve hizmetlerini pazarlamak veya tanıtmak için ünlüleri, sporcuları, blog yazarlarını ve diğer etkili figürleri kullanır. Influencerlar, büyük sosyal medya takiplerine sahip olan ve izleyicilerini etkileme yeteneğine sahip yetenekli kişiler olarak değerlendirilmektedir. Influencer marketing ile sosyal varlığınızı yükseltebilir ve kendi profilinizi popülerleştirebilirsiniz.

Not: Takip edilecek olan hesabın içeriğinin +18 ve illegal olmaması gereklidir. Takip edilecek hesabı özenle seçmelisiniz. Mavi tikli fenomenin hesabınızı takip etmeme saklı gizlidir. Eğer mavi tikli hesap hesabınızı takip etmezse, hesap değişimi veya ücret iadesi uygulanır.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu