Instagram @denisa Mavi Tikli Takipçi

Adet Fiyatı: 900.00 

Toplam Tutar: 3600.00 ₺
Min Ay: 4 - Max Ay: 12

@denisa Mavi Tikli Takipçi Nedir?

Instagram @denisa Mavi Tikli Takipçi, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından hesabınızın 1 ay boyunca takip edilmesidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi takip ettiğinde hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişecektir. Mavi tikli takipçi seçtiğiniz üzere @denisa kullanıcı adlı profilden gelecektir. Mavi tikli takipçi işlemi tamamlanma süresi tamamen fenomenlere bağlıdır.

@denisa Profil Değerleri Nelerdir?

Mavi tikli takipçi hesap bilgileri aşağıda gösterilmiştir.

Takipçi Sayısı: 70.000+
Gönderi Sayısı: 80+
Beğeni Ortalaması: 3.000+
Kişisel Özellik: Oyuncu

Influencer pazarlama, firma ve kişilerin proje veya markalarını tanıtmak için hedef pazarları üzerinde etkisi olan tanınmış kişilerden yararlanma süreci olarak tanımlanabilmektedir. Birçok pazarlama kampanyası, geleneksel yöntemlerden daha çok influencer marketing olarak adlandırılan pazarlama yöntemine doğru kaymaktadır. Influencer reklam verme işlemleri ile organik bir şekilde sosyal medya varlığınızı büyültebilirsiniz.

Not: Takip edilecek olan hesabın içeriğinin +18 ve illegal olmaması gereklidir. Takip edilecek hesabı özenle seçmelisiniz. Mavi tikli fenomenin hesabınızı takip etmeme saklı gizlidir. Eğer mavi tikli hesap hesabınızı takip etmezse, hesap değişimi veya ücret iadesi uygulanır.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu