Instagram @feyzaacivelek Mavi Tikli Hikaye

Adet Fiyatı: 2000.00 

Toplam Tutar: 2000.00 ₺

@feyzaacivelek Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @feyzaacivelek Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etikenlenmesidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişecektir. Instagram @feyzaacivelek mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @feyzaacivelek kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır. Projelendirilen hikaye tanıtımınızın paylaşım süresi fenomen doğrultusunda başlamaktadır.

@feyzaacivelek Profil Değerleri Nelerdir?

Mavi tikli hesabın profil değerleri aşağıda verilmiştir.

Takipçi Sayısı: 1.000.000+
Gönderi Sayısı: 50+
Beğeni Ortalaması: 30.000+
Kişisel Özellik: Oyuncu, Ünlü

Influencer marketing katmanlı ve organik bir pazarlama türüdür. Organik gönderiler, tüm sosyal medya platformlarında daha çok ilgi çeker ve toplulukların projenizi görmesini kolaylaştırır.

Not: Hikayede paylaşılacak içeriğin +18 veya illegal bir konu içermemesi gereklidir. Mavi tikli fenomen hesabın hikayeyi paylaşmama hakkı gizlidir. Eğer hikaye paylaşım işlemi yapılmazsa, hesap değişimi veya ücret iadesi gerçekleştirilir.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu