Instagram @feyzaacivelek Mavi Tikli Takipçi

Adet Fiyatı: 800.00 

Toplam Tutar: 800.00 ₺

@feyzaacivelek Mavi Tikli Takipçi Nedir?

Instagram @feyzaacivelek Mavi Tikli Takipçi, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından hesabınızın 1 ay boyunca takip edilmesidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi takip ettiğinde hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişecektir. Mavi tikli takipçi seçtiğiniz üzere @feyzaacivelek kullanıcı adlı profilden gelecektir. Mavi tikli takip işleminin hesabınıza yansıma süresi fenomen hesaba göre değişiklik gösterebilmektedir.

@feyzaacivelek Profil Değerleri Nelerdir?

Instagram mavi tikli hesap profil değerlerinin ortalamaları aşağıda listelenmiştir.

Takipçi Sayısı: 1.000.000+
Gönderi Sayısı: 50+
Beğeni Ortalaması: 30.000+
Kişisel Özellik: Oyuncu, Ünlü

Influencer marketing, bir marka veya işletme adına ürünleri, hizmetleri ve kampanyaları temsil etmek için influencerları kullanır. Bu pazarlama stratejisi, belirli bir niş içinde otoriteye sahip olan influencerlar aracılığıyla hedef kitlenize ulaşmayı amaçlar.

Not: Takip edilecek olan hesabın içeriğinin +18 ve illegal olmaması gereklidir. Takip edilecek hesabı özenle seçmelisiniz. Mavi tikli fenomenin hesabınızı takip etmeme saklı gizlidir. Eğer mavi tikli hesap hesabınızı takip etmezse, hesap değişimi veya ücret iadesi uygulanır.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu