Instagram @meliskar Mavi Tikli Hikaye

Adet Fiyatı: 3000.00 

Toplam Tutar: 3000.00 ₺
Min Adet: 1 - Max Adet: 12

@gunsuince Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @meliskar Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etikenlenmesidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişecektir. Instagram @meliskar mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @meliskar kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır. İşlemin tamamlanma süreci fenomen hesaba göre değişebilmektedir.

@meliskar Profil Değerleri Nelerdir?

Instagram hikaye paylaşımını yapacak olan hesap profil değerleri aşağıda gösterilmiştir.

Takipçi Sayısı: 45.000+
Gönderi Sayısı: 100+
Beğeni Ortalaması: 1.000+
Kişisel Özellik: Şarkıcı, Söz Yazarı

Influencer marketing araçlarında başarılı olmak için hedeflerinizi belirtin ve başarıyı ölçmek için en uygun metrikleri belirleyin. Net hedefler belirlemek ve şirket hedeflerinizle uyumlu hale getirmek, hangi influencer hesaplar ile ilişkiler geliştirileceğini, neyin ölçüleceğini ve nihayetinde programınızı başarıya nasıl yönlendireceğinizi netleştirecektir.

Not: Hikayede paylaşılacak içeriğin +18 veya illegal bir konu içermemesi gereklidir. Mavi tikli fenomen hesabın hikayeyi paylaşmama hakkı gizlidir. Eğer hikaye paylaşım işlemi yapılmazsa, hesap değişimi veya ücret iadesi gerçekleştirilir.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu