Instagram @selcukkilicofficiall Mavi Tikli Hikaye

Adet Fiyatı: 6000.00 

Toplam Tutar: 6000.00 ₺

@selcukkilicofficiall Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @selcukkilicofficiall Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etikenlenmesidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişecektir. Instagram @selcukkilicofficiall mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @selcukkilicofficiall kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır.

@selcukkilicofficiall Profil Değerleri Nelerdir?

Mavi tikli hikaye paylaşımının yapılacağı fenomen hesabın istatistik bilgileri aşağıda paylaşılmıştır:

Takipçi Sayısı: 2.300.000+
Gönderi Sayısı: 35+
Beğeni Ortalaması: 50.000+
Kişisel Özellik: Oyuncu

Bir influencer pazarlama kampanyası planlarken karar vermeniz gereken ilk şey hedefinizdir. Kampanya hedeflerinize bağlı olarak, hangi metriklerin ölçüleceğine karar verebilirsiniz. Influencer reklam verme söz konusu olduğunda, uzun vadeli işbirlikleri her zaman en iyi sonucu verir. Markanız için ilk makro veya mikro etkileyicileri bulduğunuzda onlarla çalışmaya başlayabilirsiniz. Daha fazla makro ve mikro etkileyici bulursanız, onları etkileyici kampanyanıza ekleyebilirsiniz. Akılda tutulması gereken başka bir şey de klasik pazarlama psikolojisidir. Yeni veya bilinmeyen bir markayla yeni başlıyorsanız, hemen satış bekleyemezsiniz.

Not: Hikayede paylaşılacak içeriğin +18 veya illegal bir konu içermemesi gereklidir. Mavi tikli fenomen hesabın hikayeyi paylaşmama hakkı gizlidir. Eğer hikaye paylaşım işlemi yapılmazsa, hesap değişimi veya ücret iadesi gerçekleştirilir.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu