Instagram @selcukkilicofficiall Mavi Tikli Takipçi

Adet Fiyatı: 1600.00 

Toplam Tutar: 1600.00 ₺
 

@selcukkilicofficiall Mavi Tikli Takipçi Nedir?

Instagram @selcukkilicofficiall Mavi Tikli Takipçi, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından hesabınızın 1 ay boyunca takip edilmesidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi takip ettiğinde hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişecektir. Mavi tikli takipçi seçtiğiniz üzere @selcukkilicofficiall kullanıcı adlı profilden gelecektir. Mavi tikli takip işleminin tamamlanma süresi, fenomen kişiye bağlı olarak değişebilmektedir.

@selcukkilicofficiall Profil Değerleri Nelerdir?

Mavi tikli fenomen hesabın profil istatistik değerlerinin ortalama bilgileri aşağıda verilmiştir.

Takipçi Sayısı: 2.300.000+
Gönderi Sayısı: 35+
Beğeni Ortalaması: 50.000+
Kişisel Özellik: Oyuncu

Influencer işbirliği her marka için kullanılması gereken bir pazarlama tekniği olarak görülmelidir. Bir pazarlamacının bakış açısından, sosyal medya popüler ve nispeten ucuz bir tanıtım kanalıdır. Influencerlar marka bilinirliğini arttırır, satışları ve olası satışları artırır. Markalar, influencer veya fenomenleri kitlelerinin boyutuna, kalitesine ve katılımına göre seçer. Fenomen ve marka uyumu iyi olan her influencer marketing çalışması büyük oranda başarılı olabilmektedir.

Not: Takip edilecek olan hesabın içeriğinin +18 ve illegal olmaması gereklidir. Takip edilecek hesabı özenle seçmelisiniz. Mavi tikli fenomenin hesabınızı takip etmeme saklı gizlidir. Eğer mavi tikli hesap hesabınızı takip etmezse, hesap değişimi veya ücret iadesi uygulanır.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu