Instagram @selcukkilicofficiall Mavi Tikli Yorum

Adet Fiyatı: 400.00 

Toplam Tutar: 400.00 ₺

@selcukkilicofficiall Mavi Tikli Yorum Nedir?

Instagram @selcukkilicofficiall Mavi Tikli Yorum, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından gönderinize tam istediğiniz yorumun yapılmasıdır. Instagram tarafından onay rozetini almış bu hesap gönderinizi beğenir. Mavi tikli yorum seçtiğiniz üzere @selcukkilicofficiall kullanıcı adlı profilden gelecektir. Yorumların tamamlanma süresi fenomenin yorumu tamamlama süresine göre değişebilmektedir.

@selcukkilicofficiall Profil Değerleri Nelerdir?

Mavi tikli fenomen hesabın genel olarak profil değerleri aşağıda verilmiştir.

Takipçi Sayısı: 2.300.000+
Gönderi Sayısı: 35+
Beğeni Ortalaması: 50.000+
Kişisel Özellik: Oyuncu

Influencer marketing kampanyanızın geri kalanına rehberlik edecek bazı önemli seçimler yaparak başlamalısınız. Hedefleriniz, influencer kampanyanızın yönünü belirleyecektir. Bu nedenle, önceden verilmesi önemli bir karardır. Ne için çalıştığınızı bilin ve mümkün olduğunca spesifik olun. Bu, sonunda başarınızı ölçmenizi kolaylaştıracaktır. Markanızın veya sayfanızın ana temasına uygun olan influencer ile çalışmanız, reklam çalışmanızın verimini arttırabilmektedir.

Not: Gönderiler +18 veya illegal olmamalıdır. Yorumlarınızı özenle seçmelisiniz, yorumu yapacak mavi tikli hesabın yorumu yapmama ayrıcalığı vardır. Yorum yapılmama durumunda yorum değişikliği veya geri iade işlemi uygulanır.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu