Instagram @yalcintopyanak Mavi Tikli Hikaye

Adet Fiyatı: 350.00 

Toplam Tutar: 350.00 ₺

@yalcintopyanak Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @yalcintopyanak Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etikenlenmesidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişecektir. Instagram @yalcintopyanak Mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @yalcintopyanak kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır. Paylaşım süresi, ilgili fenomene göre değişebilmektedir.

@yalcintopyanak Profil Değerleri Nelerdir?

Mavi tikli hesap bilgileri ortalama olarak aşağıda gösterilmiştir.

Takipçi Sayısı: 35.000+
Gönderi Sayısı: 80+
Beğeni Ortalaması: 1.500+
Kişisel Özellik: Müzisyen

Etkileyenler, belirli bir niş etrafında itibar kazanan ve topluluk sadakati geliştiren kişilerdir. Markanız için elçi olarak çalışan internet ünlüleri olarak yorumlanabilirler. Infuencer reklam verme işlemi oldukça yararlı olarak Instagram hesabınıza yansıyabilmektedir.

Not: Hikayede paylaşılacak içeriğin +18 veya illegal bir konu içermemesi gereklidir. Mavi tikli fenomen hesabın hikayeyi paylaşmama hakkı gizlidir. Eğer hikaye paylaşım işlemi yapılmazsa, hesap değişimi veya ücret iadesi gerçekleştirilir.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu