Instagram @yalcintopyanak Mavi Tikli Takipçi

Adet Fiyatı: 275.00 

Toplam Tutar: 275.00 ₺

@yalcintopyanak Mavi Tikli Takipçi Nedir?

Instagram @yalcintopyanak Mavi Tikli Takipçi, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından hesabınızın 1 ay boyunca takip edilmesidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi takip ettiğinde hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişecektir. Mavi tikli takipçi seçtiğiniz üzere @yalcintopyanak kullanıcı adlı profilden gelecektir. Takip hizmetinin gerçekleşme süresi fenomene bağlı olarak değişebilmektedir.

@yalcintopyanak Profil Değerleri Nelerdir?

Mavi tikli hesabın profil değerleri aşağıda paylaşılmıştır.

Takipçi Sayısı: 35.000+
Gönderi Sayısı: 80+
Beğeni Ortalaması: 1.500+
Kişisel Özellik: Müzisyen

Projeniz için gerekli etkileşim ve marka bilinirliğini arttırmak için influencer marketing veya etkileyici pazarlama denilen yeni nesil pazarlama yöntemini kullanabilirsiniz. Mavi tikli takipçi hizmeti bir influencer marketing tekniği olarak yorumlanmaktadır. Etkileyici pazarlama, ağızdan ağıza pazarlamanın bir sonraki seviyesidir. Influencer kişiler, satın alma kararlarını etkileme ve bir sonraki trendin ne olacağına karar verme konusunda etkili bir güce sahiptir.

Not: Takip edilecek olan hesabın içeriğinin +18 ve illegal olmaması gereklidir. Takip edilecek hesabı özenle seçmelisiniz. Mavi tikli fenomenin hesabınızı takip etmeme saklı gizlidir. Eğer mavi tikli hesap hesabınızı takip etmezse, hesap değişimi veya ücret iadesi uygulanır.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu