Instagram @yusufbalcioglu Mavi Tikli Hikaye

Adet Fiyatı: 300.00 

Toplam Tutar: 300.00 ₺

@yusufbalcioglu Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @yusufbalcioglu Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etikenlenmesidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişecektir. Instagram @yusufbalcioglu mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @yusufbalcioglu kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır.

@yusufbalcioglu Profil Değerleri Nelerdir?

Instagram mavi tikli Türk yorum profil değerleri aşağıda verilmiştir.

Takipçi Sayısı: 7.000+
Gönderi Sayısı: 25+
Beğeni Ortalaması: 350+
Kişisel Özellik: Futbolcu, Kaleci

Influencer marketing, birçok marka için önemli bir kanalıdır. Her büyüklükteki marka, influencer marketing kavramını genel pazarlama stratejilerinin giderek daha değerli bir bileşeni olarak görüyor. Sosyal medya varlığınızı fenomen hesaplar yardımı ile hızlı bir şekilde geliştirebilirsiniz.

Not: Hikayede paylaşılacak içeriğin +18 veya illegal bir konu içermemesi gereklidir. Mavi tikli fenomen hesabın hikayeyi paylaşmama hakkı gizlidir. Eğer hikaye paylaşım işlemi yapılmazsa, hesap değişimi veya ücret iadesi gerçekleştirilir.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu