Facebook İzlenme Satın Al

Facebook izlenme, Facebook gönderilerinizdeki izlenme sayısını kolay ve hızlı bir şekilde arttırma yöntemidir.
Facebook hesabınızdaki videoları, farklı IP ve konumlardan oluşan kullanıcı kitlesi izlemeye başlar.
Hesabınızdaki videoların izlenme sayısı yükseldiği zaman diğer kullanıcıların da sizi takip etme isteği artacaktır.
Facebook izlenme hizmeti ile hesabınız daha güvenilir ve popüler bir görünüme kavuşur.

X

Facebook Türk Video Izlenme

Adet Fiyatı: 0.12 ₺

Facebook Türk Video Izlenme
?
Fiyat: 0.00 ₺
Ödeme Yap
X

Facebook Yabancı Video Izlenme

Adet Fiyatı: 0.10 ₺

Facebook Yabancı Video Izlenme
?
Fiyat: 0.00 ₺
Ödeme Yap

Facebook İzlenme Satın Almak

Sosyal medya kavramının bu kadar yaygınlaşmasını sağlayan ve bugün internet ortamının belki de temel taşlarından birisini oluşturan sosyal medya platformlarından birisi Facebook’tur. Dünya’nın en büyük sosyal ağı diyebileceğimiz Facebook, neredeyse dünya nüfusunun üçte biri tarafından kullanılmaktadır. İnsanlarla iletişim kurabilir, ilgi alanlarınızla alakalı gruplara katılabilir, sevdiğiniz ünlüleri takip edebilir ve kendi sayfanızı oluşturup insanlara ulaşabilirsiniz. Bu sosyal platform hem kişisel kullanım için hem de işletmenizi temsilen açacağınız bir profil için oldukça uygundur. Zaten halihazırda bir profiliniz olabilir fakat milyonlarca kullanıcının arasından hedef kitlenize henüz ulaşamamış olabilirsiniz. Facebook algoritmasında öne çıkabilmek için gönderilerinizin bolca etkileşim alması gereklidir. Gönderileriniz için etkileşim oluşturacak kitleyi de henüz yakalayamadıysanız, hevesiniz günden güne azalıyor olabilir. Facebook izlenme satın alma hizmetimiz ile yeterli etkileşimi elde etme şansına sahip olabilirsiniz. Eğer video içeriği üretiyorsanız, Facebook izlenme satın alarak videolarınızın alacağı etkileşimi arttırabilir ve videonuzun akışta öne çıkmasını sağlayarak hedef kitlenize ulaşmanızı kolaylaştırabilirsiniz.

Facebook İzlenme Satın Almak

Facebook İzlenme Satın Almak Ne Gibi Faydalar Sağlar?

Günümüzde Facebook’ta kayıtlı 2 milyardan fazla kullanıcı bulunmaktadır. Bu devasa kullanıcı kitlesini düşündüğümüzde, bu platformda ne kadar fazla içerik üretildiğini de tahmin edebiliriz. Eğer ürettiğiniz içerik bolca etkileşim elde edemiyorsa, paylaştığınız gönderiler milyarlarca gönderinin arasında kaybolup giderler. Gönderilerinizin hak ettiği etkileşimi alabilmesi için, ürettiğiniz içerik türü ile ilgilenen kullanıcılara ulaşmasını sağlamalısınız. Eğer bu kitleye henüz ulaşamadıysanız, Facebook izlenme satın alarak videolarınızı öne çıkarabilirsiniz. Videonuz daha fazla kişiye ulaşacağından dolayı videonuzun beğeni, yorum ve paylaşım sayısı da kendiliğinden yükselecektir. Ayrıca, videonuzun ürettiğiniz içerikle ilgilenen kişilere ulaşma şansı da artacağından dolayı takipçi sayınız da yükselecek ve hedef kitlenize ulaşmanız kolaylaşacaktır. Buna ek olarak, Facebook izlenme ile elde ettiğiniz etkileşimler profilinizin büyümesine katkıda bulunur. Özellikle işletmenizin tanıtımını yaptığınız bir sayfanız varsa, profilinizin büyümesi size müşteri olarak geri dönebilir.

Facebook İzlenme Paketi

Facebook İzlenme Paketi Satın Al

Facebook profilinizi büyütmek için izlenme satın almaya karar verdiyseniz, profilinize ve bütçenize en uygun izlenme paketini hemen satın alabilirsiniz. Paylaştığınız içeriklere hak ettiği değeri kazandırmak ve milyonlarca Facebook kullanıcısına içeriğinizi sunmak için siz de hemen Facebook izlenme satın alın.
Facebook izlenme satın alırken seçebileceğiniz paketler ile videonuza gelecek izlenme sayısını ve izlenmelerin yapılacağı profilin Türk veya yabancı seçimini yapabilirsiniz. İlk bakışta bu çok önemliymiş gibi gelmese de, algoritmanın doğru çalışması için izlenmenin hangi profilden yapıldığı önemlidir. Eğer Türk kullanıcılara ulaşmak istiyorsanız, Türk video izlenme paketimizi satın almalısınız. Benzer şekilde, eğer ulaşmaya çalıştığınız hedef kitle yabancı kullanıcılar ise, yabancı video izlenme paketimiz sizin için daha uygun olacaktır. Satın aldığınız izlenmeler, gerçek kişilerin profilleri ile yapılır. Bot hesap kullanımı söz konusu değildir. İzlenmeleriniz ödemeyi yaptığınızdan itibaren 12 saat içinde teslim edilir. Facebook izlenme satın alabilmek için gerekli tek şart, videonun paylaşıldığı Facebook hesabının gizli olmamasıdır. Aksi takdirde izlenmeler teslim edilemez.

Facebook İzlenme Satın Almak Güvenli Mi?

Facebook İzlenme Satın Almak Güvenli Midir?

Facebook izlenme satın alma hizmeti, izlenme hile servisleri ile karıştırılmamalıdır. Facebook izlenme satın alırken, ekibimiz sizden hesap şifreniz veya güvenlik sorunuzun cevabı gibi özel bilgileri talep etmez. Yani, hesabınızın üçüncü kişilerin eline geçmesi gibi bir risk söz konusu olmaz. Videonuza gelecek izlenmeler, bu hizmete kendi istekleri ile katılan gerçek kişilerin profillerinden yapılır. Böylelikle algoritmayla uyumlu şekilde videonuzun izlenme sayısı artar ve hesabınıza bir yaptırım da uygulanmaz. Benzer şekilde, yasal olarak da Facebook izlenme satın almak herhangi bir risk teşkil etmez. Eğer güvenlik konusunda kafanızı karıştıran durum ödeme kısmı ise, bu konuda da canınızı sıkmanıza gerek yok. Ödemenizi kredi/banka kartı veya havale/eft işlemi ile kolayca yapabilirsiniz.

Facebook Video İzlenmesi Satın Al

Profilinizin Gelişmesi İçin Facebook İzlenme Satın Alın

Facebook izlenme satın alarak siz de profilinizin gelişmesini ve doğru hedef kitlesine ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Facebook beğeni satın alma hizmeti, ödeme veya diğer konularda sormak istediğiniz sorular için web sitemizdeki iletişim sekmesinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

5/5 - (15 Oy)

Facebook Hizmetleri

 • Facebook HizmetleriFacebook'dan Nasıl Para Kazanılır?

  Facebook’tan Nasıl Para Kazanılır?

  Günümüzde Facebook kullanıcılarının sayısı oldukça yüksektir. Kimi zaman anılarımızı paylaşmak amacıyla kimi zaman da iş amaçla kullandığımız Facebook, sosyal medya platformlarının en popüleridir. Elbette gelişen teknoloji ve ticari dünyada artan hareketlilikle birlikte Facebook artık pek çok kişi için bir gelir kaynağı olarak da kullanılmaktadır. Sahip olduğu güvenli altyapısı ve kullanıcılarına sunduğu çeşitli sosyal sayfalar gibi imkanlarla Facebook pek çok kullanıcı…

  Devamını Oku »
 • Facebook HizmetleriFacebook Takipçi Sayısı Arttırma Taktikleri

  Facebook Takipçi Sayısı Arttırma Taktikleri

  Günümüzde kullanıcı sayısı milyarı aşan Facebook sosyal medya platformlarının devlerinden birisidir. Facebook’un sunuduğu çeşitli hizmetler her gün sayısız kişi tarafından kullanılmaktadır. Özünde beğeni, gönderi ve takipçi gibi özellikleri barındıran Facebook, pek çok sosyal medya hizmetini de kullanıcılarına sunmaktadır. Gelişen ve ilerleyen sosyal medya anlayışı sayesinde her geçen gün daha çok insan Facebook dünyasına katılmakta ve takipçilerine çeşitli paylaşımlar yapmaktadır. Durum…

  Devamını Oku »

Facebook izlenme satın almak güvenli midir?

Evet, Sosyal Peri platformundan beğeni, takipçi, izlenme veya diğer Facebook hizmetlerini satın almak kesinlikle güvenlidir. Deneyimli ekibimiz hizmetlerimizi kesintisiz ve eksiksiz bir şekilde size sağlayabilmek için aktif olarak çalışmaktadır. Tüm Facebook hizmetlerimiz %100 güvenli ve risksiz yöntemlerle tamamlanmakta ve size teslim edilmektedir.

Gizli bir Facebook hesabına izlenme sipariş edebilir miyim?

Hayır. Facebook içeriklerinizi görüntüleyemeyiz, bu da hesabınız için Facebook hizmet kampanyası başlatamayacağımız demektir. Eğer herkese açık bir Facebook profili istemiyorsanız, her zaman herkese açık ayarlarında olmak zorunda değilsiniz. Sadece sipariş vermeden önce Facebook profilinizi herkese açık olarak ayarlayın ve siparişiniz tamamlandıktan sonra tekrar hesap ayarınızı gizli olarak ayarlayabilirsiniz. Facebook hizmeti gönderimi sırasında hesabınızı gizli olarak ayarlamak, gönderim sürecini durduracağını lütfen unutmayınız.

Siparişi başlatmak için hangi bilgilerime ihtiyacınız var?

Facebook izlenme, takipçi, beğeni, yorum ve diğer hizmetleri gönderebilmek içi ihtiyacımız olanlar; Facebook kullanıcı adınız veya ilgili içeriğin linkidir. Sosyal Peri ekibimiz ile kullanıcı adınızı veya ilgili gönderinizin linkini paylaştıktan sonra Facebook kampanyanız hızlı bir şekilde başlatılacaktır.

Teslimatı başlatmak için kullanıcı adı ve şifre istiyor musunuz?

Hayır. Gizli bilgileriniz için endişelenmenize gerek yoktur çünkü hassas verilerinizi asla sormuyoruz. Gizli verileriniz ile bot çalıştıran diğer şirketlerin aksine Facebook hizmetine devam etmek için giriş bilgilerinize ihtiyacımız yoktur. Facebook hizmetinizi başlatmak için ihtiyacımız olan tek şey, Facebook gönderi linkinizdir.

Satın aldığım Facebook izlenmelerin başlaması ne kadar sürer?

Facebook hizmetleri için teslimat genellikle hızlı bir şekilde başlar, ancak bazı durumlarda sistemsel yoğunluk nedeniyle 24 saate kadar sürebilir. Ancak, siparişinizin %99’unun hızlı bir şekilde tamamlanacağı konusunda endişelenecek bir durum yoktur. Gerçek zamanlı siparişlerin tamamlanma süreçlerini hızlandırmak için insan ve teknik kaynaklarımızı sürekli geliştiriyoruz.

Kimler Facebook izlenme satın aldığımı bilecek?

Gizliliğiniz bizim en büyük önceliğimizdir. Güvenilir bir şirket politikası izleyerek, siz kendiniz söylemediğiniz sürece Sosyal Peri web sitesinden Facebook hizmeti satın aldığınızı kimsenin bilmeyeceğini garanti ederiz.

Facebook HizmetleriFacebook Paketleri

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. 🙂

  4.2/5 - (23 Oy)