Hakkımızda

Sosyal Peri Nedir?

Sosyal Peri, sosyal medya pazarlaması ve reklam faaliyetlerini yürüyen bir sosyal medya ajansıdır. Firmamız öncelikle potansiyel ve var olan müşterilerimizin iş hedeflerini anlamayı amaç edinmiştir. Müşterilerimizin sosyal medya platformlarındaki bütün pazarlama sorunlarına çözümler üretiriz.

Sosyal Peri bireysel ve kurumsal tüm profesyonellere sosyal medya pazarlaması, ünlüler ile iş birliği, Influencer ve fenomen reklam verilmesi, sosyal medya hesap yönetimi alanlarında kurumsal olarak hizmet vermektedir.

Sosyal medya platformlarındaki pazarlama süreçlerinizi markanıza veya kurumsal kimliğinize değer katacak şekilde sürdürmeyi hedefleriz. Sosyal medya hesaplarınızın bulunduğu mevcut durum analizini, ekibimiz size isterseniz ücretsiz olarak sunacaktır. Uzun dönemli anlaşmalara istinaden, karşılıklı olarak belirlenen iş hedefleri doğrultusunda oluşan sonuçlar raporlar ile size sunulacaktır.

Sosyal medyadaki hedeflerinize uygun olarak en kısa zamanda ve en az maliyetle ulaşmanızı sağlamayı amaçlarız.

Sosyal medya yönetimi, birçok profesyonel şekilde yönetilen marka için oldukça önemlidir. Sosyal medya hesaplarınızın takipçi sayısı, beğeni sayısı, izlenme oranları ve yorum sayıları, müşterileriniz için bir güven göstergesi olabilir.

Sitemizden verilen siparişlerinizi olabildiğince en kısa sürede tamamlamayı hedeflemekteyiz. Web sitemizden kredi kartı, banka kartı, havale ve EFT ödeme yöntemlerini kullanarak hızlıca sipariş verebilirsiniz. Siparişinizde eğer bir sıkıntı belirlersek, size iletişim kanallarından e-posta, telefon veya Whatsapp üzerinden dönüş yapmaktayız. Eğer sizin siparişiniz ile ilgili bir sorunuz olursa bize iletişim sayfamızdan veya [email protected] adresinden hızlıca ulaşabilirsiniz.

Sosyal Peri İletişim

Başa dön tuşu