Instagram @muratokmak61 Mavi Tikli Takipçi

Adet Fiyatı: 1500.00 

Toplam Tutar: 1500.00 ₺
 

@muratokmak61 Mavi Tikli Takipçi Nedir?

Instagram @muratokmak61 Mavi Tikli Takipçi, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından hesabınızın 1 ay boyunca takip edilmesidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi takip ettiğinde hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişecektir. Mavi tikli takipçi seçtiğiniz üzere @muratokmak61 kullanıcı adlı profilden gelecektir. Takip işleminin tamamlanma süresi, fenomen kişiye göre değişebilmektedir.

@muratokmak61 Profil Değerleri Nelerdir?

İstediğiniz hesabı takip edecek olan mavi tikli kullanıcı hesap profil değerleri aşağıda gösterilmiştir.

Takipçi Sayısı: 35.000+
Gönderi Sayısı: 85+
Beğeni Ortalaması: 350+
Kişisel Özellik: Aşçı, Şef

Sektörünüzle ilgili daha fazla kişinin sizi tanımasını istiyorsanız, bir influencer iş birliği yapmak mükemmel bir stratejidir. Influencerların özel bir kitlesi vardır. Ürününüzü tanıtmalarını sağlamak, sizi takipçilerine göstererek, sektörünüzle ilgilenen kişilerin markanız ve sunduklarınız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaları için daha fazla fırsat yaratır. Özellikle güvenilir bir kişilikten gelen bir öneri, markanızın imajını iyileştirmeye yardımcı olabilir. Etkileyenlerin ürününüz hakkında olumlu yorumlar sağlaması, güvenilirlik ve izleyici güveni oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Not: Takip edilecek olan hesabın içeriğinin +18 ve illegal olmaması gereklidir. Takip edilecek hesabı özenle seçmelisiniz. Mavi tikli fenomenin hesabınızı takip etmeme saklı gizlidir. Eğer mavi tikli hesap hesabınızı takip etmezse, hesap değişimi veya ücret iadesi uygulanır.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu