İndirim!

Instagram Canlı Yayın İzleyici

Adet Fiyatı: Orijinal fiyat: 0.50 ₺.Şu andaki fiyat: 0.40 ₺.

Stokta yok

Kategoriler: Hizmetler:

Instagram Canlı Yayın hizmetinde, Instagram canlı yayınınızı karışık profiller izler. Gönderinizi izlemeye başlayan profiller sizi engellemediği sürece düşüş yaşanmaz. Teslimat süresi 0-1 saattir. Teslimat zamanı Instagram algoritmalarına göre değişmektedir. Instagram Canlı Yayın siparişi verilen hesabın gizli olmaması gerekmektedir.

Instagram Canlı Yayın Nedir? Ne İşe Yarar?

Instagram bildiğiniz üzere fotoğraf, video, Reels ve hikayeler paylaştığınız bir platformdur. Birçok bireysel ve kurumsal sayfa bu platformda yer almaktadır. Instagram Canlı Yayın tamamen doğal yollarla, algoritmalarla uyumlu şekilde izlenme sayınızı karışık profillerle arttırma yöntemidir. Bu yöntemin hesabınıza herhangi bir zararı olmaz, aksine tamamen yararlıdır. Canlı yayın izleyicileri Instagram canlı yayın keşfetine düşmenize yardımcı olur, böylece farklı hesaplar tarafından fark edilmenizi sağlar. İzlenme sayınızın artmasından dolayı hesabınız daha güvenilir durur ve profilinizin imajı artar.

Instagram Canlı Yayın Hakkında Sık Sorulan Sorular

Instagram Canlı Yayın siparişi vermeden önce sizler tarafından sık sorulan soruları derledik ve cevaplandırdık. Eğer aradığınız soru aşağıda yoksa, bize iletişim sayfasımızdan ulaşarak sorularınıza uzmanlarımız tarafından cevap alabilirsiniz.

Instagram Canlı Yayın almak güvenli mi?

Evet, Instagram Canlı Yayın hizmeti tamamen güvenlidir. Sosyal Peri olarak, izleyicileri tamamen gerçek hesaplar üzerinden aktarıyoruz. Instagram Canlı Yayın hesapları aktif insanlar tarafından kullanılmaktadır.

Instagram Canlı Yayın hesabıma zarar verir mi?

Hayır, hesabınıza herhangi bir zarar vermez aksine yararlıdır. Sosyal Peri olarak, Instagram algoritmalarıyla %100 uyumlu çalışıyoruz. Instagram hesabınızı sistemimiz önce analiz ediyor, daha sonra algoritmalarla uyumlu şekilde Instagram Canlı Yayınları yönlendiriyor.

Instagram Canlı Yayın hesabıma ne zaman yansır?

Instagram Canlı Yayın, Instagram hesabınızın algoritmalarında herhangi bir sorun yoksa 1 saat içinde bitecek şekilde, doğal artışlı olarak teslim edilir. Eğer, Sosyal Peri sistemi Instagram hesabınızın algoritmalarında herhangi bir sorun tespit ederse, algoritmalarla uyumlu şekilde göndereceği için 12 saate kadar sürmektedir.

Instagram hesap bilgilerime ihtiyacınız var mı?

Hayır, sizden hesap bilgilerinizi ve şifrenizi kesinlikle istemiyoruz, Instagram Canlı Yayın satın almak için yapmanız gereken tek şey bize kullanıcı adınızı belirtmeniz, ardından sipariş tamamlanana kadar hesabınızı gizliye almamanızdır.

Neden sizden Instagram Canlı Yayın satın almalıyım?

Bildiğiniz üzere, Instagram algoritmalarının çok sert kuralları var. Eğer, Instagram Canlı Yayın siparişi vereceğiniz yer Instagram algoritmalarını dikkate almıyorsa hesabınızın kalitesi düşecektir. Sosyal Peri olarak, algoritmalara önem veriyoruz, tüm siparişlerde algoritmaları dikkate alarak işlem yapıyoruz.
Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu