İndirim!

Instagram Yabancı Yorum

Adet Fiyatı: Orijinal fiyat: 4.00 ₺.Şu andaki fiyat: 2.50 ₺.

Toplam Tutar: 25.00 ₺
Min Adet: 10 - Max Adet: 500
Kategoriler: Hizmetler:

Instagram Yabancı Yorum hizmetinde, Instagram hesabınıza Yabancı profiller yorum yapar. Hesabınıza yorum yapmaya başlayan Yabancı profiller isteyerek yorumu geri çekmediği sürece yorum sayınızda düşüş yaşanmaz. Teslimat süresi 0-12 saattir. Teslimat zamanı Instagram algoritmalarına göre değişmektedir. Instagram Yabancı Yorum siparişi verilen hesabın gizli olmaması gerekmektedir.

Instagram Yabancı Yorum Nedir? Ne İşe Yarar?

Instagram bildiğiniz üzere fotoğraf, video, Reels ve hikayeler paylaştığınız bir platformdur. Birçok bireysel ve kurumsal sayfa bu platformda yer almaktadır. Instagram Yabancı Yorum tamamen doğal yollarla, algoritmalarla uyumlu şekilde yorum sayınızı Yabancı profillerle arttırma yöntemidir. Bu yöntemin hesabınıza herhangi bir zararı olmaz, aksine tamamen yararlıdır. Yabancı Yorumlar Instagram’da keşfete düşmenize yardımcı olur, böylece farklı hesaplar tarafından fark edilmenizi sağlar. Yorum sayınızın artmasından dolayı hesabınız daha güvenilir durur ve profilinizin imajı artar.

Yabancı Yorum Hakkında Sık Sorulan Sorular

Instagram Yabancı Yorum siparişi vermeden önce sizler tarafından sık sorulan soruları derledik ve cevaplandırdık. Eğer aradığınız soru aşağıda yoksa, bize iletişim sayfasımızdan ulaşarak sorularınıza uzmanlarımız tarafından cevap alabilirsiniz.

Yabancı Yorum almak güvenli mi?

Evet, Yabancı Yorum hizmeti tamamen güvenlidir. Sosyal Peri olarak, yorumları tamamen gerçek Yabancı hesaplar üzerinden aktarıyoruz. Yabancı Yorum hesapları aktif insanlar tarafından kullanılmaktadır.

Yabancı Yorum hesabıma zarar verir mi?

Hayır, hesabınıza herhangi bir zarar vermez aksine yararlıdır. Sosyal Peri olarak, Instagram algoritmalarıyla %100 uyumlu çalışıyoruz. Instagram hesabınızı sistemimiz önce analiz ediyor, daha sonra algoritmalarla uyumlu şekilde Yabancı Yorumları yönlendiriyor.

Yabancı Yorum hesabıma ne zaman yansır?

Yabancı Yorumler, Instagram hesabınızın algoritmalarında herhangi bir sorun yoksa 1 saat içinde bitecek şekilde, doğal artışlı olarak teslim edilir. Eğer, Sosyal Peri sistemi Instagram hesabınızın algoritmalarında herhangi bir sorun tespit ederse, algoritmalarla uyumlu şekilde göndereceği için 12 saate kadar sürmektedir.

Instagram hesap bilgilerime ihtiyacınız var mı?

Hayır, sizden hesap bilgilerinizi ve şifrenizi kesinlikle istemiyoruz, Yabancı Yorum satın almak için yapmanız gereken tek şey bize siparişin gönderileceği URL adresini belirtmeniz, ardından sipariş tamamlanana kadar hesabınızı gizliye almamanızdır.

Neden sizden Yabancı Yorum satın almalıyım?

Bildiğiniz üzere, Instagram algoritmalarının çok sert kuralları var. Eğer, Yabancı Yorum siparişi vereceğiniz yer Instagram algoritmalarını dikkate almıyorsa hesabınızın kalitesi düşecektir. Sosyal Peri olarak, algoritmalara önem veriyoruz, tüm siparişlerde algoritmaları dikkate alarak işlem yapıyoruz.
Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu