Instagram @djaykutguzel Mavi Tikli Takipçi

Adet Fiyatı: 600.00 

Toplam Tutar: 600.00 ₺
Min Ay: 1 - Max Ay: 12

@djaykutguzel Mavi Tikli Takipçi Nedir?

Instagram @djaykutguzel Mavi Tikli Takipçi, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından hesabınızın 1 ay boyunca takip edilmesidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi takip ettiğinde hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişecektir. Mavi tikli takipçi seçtiğiniz üzere @djaykutguzel kullanıcı adlı profilden gelecektir.

@djaykutguzel Profil Değerleri Nelerdir?

Mavi tikli takipçi hesabın profil değerleri aşağıda listelenmiştir.

Takipçi Sayısı: 100.000+
Gönderi Sayısı: 50+
Beğeni Ortalaması: 1.500+
Kişisel Özellik: DJ, Şarkıcı+

Influencer marketing, işletme markanızı, ürününüzü veya hizmetinizi hedef kitlenize pazarlamak için bir influencer kullanmak esastır. Influencerlar genellikle markanızı veya ürününüzü halihazırda oluşturdukları ve bağlantı kurdukları bir kitleye pazarlamak için içerik paylaşımını kullanır. Ayrıca insanları çekmeye yardımcı olacak yarışmalar, eşantiyonlar ve diğer etkinliklerin düzenlenmesine yardımcı olabilirler.

Not: Takip edilecek olan hesabın içeriğinin +18 ve illegal olmaması gereklidir. Takip edilecek hesabı özenle seçmelisiniz. Mavi tikli fenomenin hesabınızı takip etmeme saklı gizlidir. Eğer mavi tikli hesap hesabınızı takip etmezse, hesap değişimi veya ücret iadesi uygulanır.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu