Instagram @kemalsabahofficial Mavi Tikli Hikaye

Adet Fiyatı: 750.00 

Toplam Tutar: 750.00 ₺
 

@kemalsabahofficial Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @kemalsabahofficial Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etikenlenmesidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişecektir. Instagram @kemalsabahofficial mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @kemalsabahofficial kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır.

@kemalsabahofficial Profil Değerleri Nelerdir?

Hikaye paylaşımının yapılacağı mavi tikli hesap profil değerleri aşağıda verilmiştir.

Takipçi Sayısı: 95.000+
Gönderi Sayısı: 150+
Beğeni Ortalaması: 3.000+
Kişisel Özellik: Şarkıcı

Doğru influencer bulmak, influencer marketing kampanyanızın en önemli parçasıdır. Sadece çok sayıda takipçisi olmayan, aynı zamanda bu takipçilerle güçlü bir bağlantısı olan influencer hesaplar bulmalısınız. Herkes zamanla sosyal medyada büyük bir takipçi kitlesi toplayabilir. Ancak bu takipçilerin çoğu spam ise veya kişinin ne söylediğini gerçekten umursamıyorsa, onları bir influencer olarak işe almaktan fayda görmeyebilirsiniz. Potansiyel bir influencer hesap gönderilerini gerçekte kaç kişinin beğendiğini ve yorum yaptığını görmek için etkileşimlerine bakın. Daha fazla etkileşim, her zaman pazarlama kampanyanız için mantıklı bir hedeftir.

Not: Hikayede paylaşılacak içeriğin +18 veya illegal bir konu içermemesi gereklidir. Mavi tikli fenomen hesabın hikayeyi paylaşmama hakkı gizlidir. Eğer hikaye paylaşım işlemi yapılmazsa, hesap değişimi veya ücret iadesi gerçekleştirilir.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu