Instagram @muratokmak61 Mavi Tikli Hikaye

Adet Fiyatı: 1500.00 

Toplam Tutar: 1500.00 ₺
 

@muratokmak61 Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @muratokmak61 Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etikenlenmesidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişecektir. Instagram @muratokmak61 Mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @muratokmak61 kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır.

@muratokmak61 Profil Değerleri Nelerdir?

Hikaye paylaşımının yapılacağı Instagram profil değerleri aşağıda verilmiştir.

Takipçi Sayısı: 35.000+
Gönderi Sayısı: 85+
Beğeni Ortalaması: 350+
Kişisel Özellik: Aşçı, Şef

Influencer marketing, markaların tanıtım kampanyaları için hedef kitleleri üzerinde etkisi olan önemli kişileri etkilediği bir döngüdür. Belki de çok büyük bir alıcı topluluğuna doğrudan reklam vermek yerine, yaratıcıları sizin için haberleri yaymaları için motive eder veya ödeme yaparsınız. Influencer marketing, düzenli olarak iki farklı tanıtım türüyle birlikte gelir; web tabanlı medya gösterimi ve içerik gösterimi. Bununla birlikte, çevrimiçi medya ve düzenli olarak tanıtılan içerik, içerik oluşturucuların pazarlama kampanyalarına uyar.

Not: Hikayede paylaşılacak içeriğin +18 veya illegal bir konu içermemesi gereklidir. Mavi tikli fenomen hesabın hikayeyi paylaşmama hakkı gizlidir. Eğer hikaye paylaşım işlemi yapılmazsa, hesap değişimi veya ücret iadesi gerçekleştirilir.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu