Instagram @mustafaaydin_chef Mavi Tikli Hikaye

Adet Fiyatı: 1500.00 

Toplam Tutar: 1500.00 ₺
 

@mustafaaydin_chef Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @mustafaaydin_chef Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etikenlenmesidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişecektir. Instagram @mustafaaydin_chef mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @mustafaaydin_chef kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır.

@mustafaaydin_chef Profil Değerleri Nelerdir?

Instagram mavi tikli hikaye paylaşım yapılacak olan hesap profil değerleri aşağıda listelenmiştir.

Takipçi Sayısı: 70.000+
Gönderi Sayısı: 80+
Beğeni Ortalaması: 3.000+
Kişisel Özellik: Aşçı

Aynı veya birden fazla sosyal medya platformunda birkaç influencer ile ilişkileri yönetmeye çalışırken karmaşıklaşabilir. Influencer merkezleri olarak da bilinen etki sahibi pazarlama platformları, pazarlamacıların tek bir yerde influencerları aramasına, değerlendirmesine, onlara ulaşmasına ve onlarla işbirliği yapmasına olanak tanır.

Not: Hikayede paylaşılacak içeriğin +18 veya illegal bir konu içermemesi gereklidir. Mavi tikli fenomen hesabın hikayeyi paylaşmama hakkı gizlidir. Eğer hikaye paylaşım işlemi yapılmazsa, hesap değişimi veya ücret iadesi gerçekleştirilir.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu