Instagram @mehmetbstrkk Mavi Tikli Takipçi

Adet Fiyatı: 600.00 

Toplam Tutar: 600.00 ₺
Min Ay: 1 - Max Ay: 12

@mehmetbstrkk Mavi Tikli Takipçi Nedir?

Instagram @mehmetbstrkk Mavi Tikli Takipçi, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından hesabınızın 1 ay boyunca takip edilmesidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi takip ettiğinde hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişecektir. Mavi tikli takipçi seçtiğiniz üzere @mehmetbstrkk kullanıcı adlı profilden gelecektir. Mavi tikli takipçi paketinin tamamlanma süreci fenomene göre değişebilmektedir.

@mehmetbstrkk Profil Değerleri Nelerdir?

Hesap takibini yapacak profil değerleri aşağıda listelenmiştir.

Takipçi Sayısı: 240.000+
Gönderi Sayısı: 50+
Beğeni Ortalaması: 10.000+
Kişisel Özellik: Şarkıcı

Alanında uzman olarak kabul edilen birinin yüksek bir itibara sahip olması ve ürününüzü pazarlamanıza yardımcı olma sürecine influencer marketing denilmektedir. Fenomen kişilerle, marka veya bireysel kampanyanızı tanıtabilirsiniz. Influencer reklam verme işlemi ile sosyal medya platformlarındaki yükselişinizi başlatabilirsiniz.

Not: Takip edilecek olan hesabın içeriğinin +18 ve illegal olmaması gereklidir. Takip edilecek hesabı özenle seçmelisiniz. Mavi tikli fenomenin hesabınızı takip etmeme saklı gizlidir. Eğer mavi tikli hesap hesabınızı takip etmezse, hesap değişimi veya ücret iadesi uygulanır.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu