Instagram @buraksarimola Mavi Tikli Hikaye

Adet Fiyatı: 1800.00 

Toplam Tutar: 1800.00 ₺
 

@buraksarimola Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @buraksarimola Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etikenlenmesidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişecektir. Instagram @buraksarimola mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @buraksarimola kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır.

@buraksarimola Profil Değerleri Nelerdir?

Mavi tikli olarak hikaye paylaşacak olan hesap profil değerleri aşağıda sıralanmıştır.

Takipçi Sayısı: 100.000+
Gönderi Sayısı: 300+
Beğeni Ortalaması: 1.000+
Kişisel Özellik: Oyuncu, Sporcu

Influencer marketing, bir bütün olarak şirketin profilini ve itibarını artırmak için fenomen birinin statüsünden yararlanmanın bir yoludur. Birçok etkileyici, statülerini kullanır ve şirketler ile anlaşmalar yapar. Her şirket ve birey, influencer kişiler ile anlaşma yapabilir ve tanıtım kampanyalarını gerçekleştirebilir.

Not: Hikayede paylaşılacak içeriğin +18 veya illegal bir konu içermemesi gereklidir. Mavi tikli fenomen hesabın hikayeyi paylaşmama hakkı gizlidir. Eğer hikaye paylaşım işlemi yapılmazsa, hesap değişimi veya ücret iadesi gerçekleştirilir.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu