Instagram @aydinbudak_ Mavi Tikli Takipçi

Adet Fiyatı: 600.00 

Toplam Tutar: 600.00 ₺
Min Ay: 1 - Max Ay: 12

@aydinbudak_ Mavi Tikli Takipçi Nedir?

Instagram @aydinbudak_ Mavi Tikli Takipçi, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından hesabınızın 1 ay boyunca takip edilmesidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi takip ettiğinde hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişecektir. Mavi tikli takipçi seçtiğiniz üzere @aydinbudak_ kullanıcı adlı profilden gelecektir.

@aydinbudak_ Profil Değerleri Nelerdir?

Instagram mavi tikli Türk yorum hesap profil değerleri aşağıda verilmiştir.

Takipçi Sayısı: 1.000.000+
Gönderi Sayısı: 200+
Beğeni Ortalaması: 15.000+
Kişisel Özellik: Survivor, Oyuncu, Fotoğrafçı

Influencer marketing, sosyal medya etkileyicilerinin yükselişi ve şiddetli rekabet nedeniyle her gün değişiyor. Önümüzdeki iki yıl içinde tamamen farklı bir şey olabilir; ancak, şuan bu pazarlamayı denemek ve başlamak için zamanınız var. Etkileyenler ve kampanyalarla ilgili birçok artı ve eksiler vardır. Genel olarak influencer reklam verme ile kampanya yürütmek markanıza artı değer katacaktır.

Not: Takip edilecek olan hesabın içeriğinin +18 ve illegal olmaması gereklidir. Takip edilecek hesabı özenle seçmelisiniz. Mavi tikli fenomenin hesabınızı takip etmeme saklı gizlidir. Eğer mavi tikli hesap hesabınızı takip etmezse, hesap değişimi veya ücret iadesi uygulanır.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu