İndirim!

YouTube Yoruma Dislike

Adet Fiyatı: Orijinal fiyat: 0.70 ₺.Şu andaki fiyat: 0.40 ₺.

Toplam Tutar: 4.00 ₺
Min Adet: 10 - Max Adet: 100000
Kategoriler: Hizmetler:

YouTube Yoruma Dislike hizmetinde, YouTube hesabınızın yorumuna karışık profiller dislike gönderir. Hesabınızın yorumunu dislike etmeye başlayan profiller isteyerek dislike beğenmeyi geri çekmediği sürece dislike beğeni sayınızda düşüş yaşanmaz. Teslimat süresi 0-12 saattir. Teslimat zamanı YouTube algoritmalarına göre değişmektedir. YouTube Yoruma Dislike siparişi verilen hesabın gizli olmaması gerekmektedir.

YouTube Yoruma Dislike Nedir? Ne İşe Yarar?

YouTube bildiğiniz üzere video, canlı yayın ve hikayeler paylaştığınız bir platformdur. Birçok bireysel ve kurumsal sayfa bu platformda yer almaktadır. YouTube Yoruma Dislike tamamen doğal yollarla, algoritmalarla uyumlu şekilde yorumunuzun dislike beğeni sayısını arttırma yöntemidir.

Yoruma Dislike Hakkında Sık Sorulan Sorular

YouTube Yoruma Dislike siparişi vermeden önce sizler tarafından sık sorulan soruları derledik ve cevaplandırdık. Eğer aradığınız soru aşağıda yoksa, bize iletişim sayfasımızdan ulaşarak sorularınıza uzmanlarımız tarafından cevap alabilirsiniz.

Yoruma Dislike almak güvenli mi?

Evet, Yoruma Dislike hizmeti tamamen güvenlidir. Sosyal Peri olarak, Yoruma Dislikeleri tamamen gerçek hesaplar üzerinden aktarıyoruz. Yoruma Dislikelerini yapan hesaplar aktif insanlar tarafından kullanılmaktadır.

Yoruma Dislike hesabıma zarar verir mi?

Hayır, hesabınıza herhangi bir zarar vermez sadece dislike görüntüsü oluşturur. Sosyal Peri olarak, YouTube algoritmalarıyla %100 uyumlu çalışıyoruz. YouTube hesabınızı sistemimiz önce analiz ediyor, daha sonra algoritmalarla uyumlu şekilde Yoruma Dislikeleri yönlendiriyor.

Yoruma Dislike hesabıma ne zaman yansır?

Yoruma Dislikeler, YouTube hesabınızın algoritmalarında herhangi bir sorun yoksa 1 saat içinde bitecek şekilde, doğal artışlı olarak teslim edilir. Eğer, Sosyal Peri sistemi YouTube hesabınızın algoritmalarında herhangi bir sorun tespit ederse, algoritmalarla uyumlu şekilde göndereceği için 12 saate kadar sürmektedir.

YouTube hesap bilgilerime ihtiyacınız var mı?

Hayır, sizden hesap bilgilerinizi ve şifrenizi kesinlikle istemiyoruz, Yoruma Dislike satın almak için yapmanız gereken tek şey bize siparişin gönderileceği URL adresini belirtmeniz, ardından sipariş tamamlanana kadar hesabınızı gizliye almamanızdır.

Neden sizden Yoruma Dislike satın almalıyım?

Bildiğiniz üzere, YouTube algoritmalarının çok sert kuralları var. Eğer, Yoruma Dislike siparişi vereceğiniz yer YouTube algoritmalarını dikkate almıyorsa hesabınızın kalitesi düşecektir. Sosyal Peri olarak, algoritmalara önem veriyoruz, tüm siparişlerde algoritmaları dikkate alarak işlem yapıyoruz.
Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu