Instagram @gunsuince Mavi Tikli Takipçi

Adet Fiyatı: 2000.00 

Toplam Tutar: 2000.00 ₺
Min Ay: 1 - Max Ay: 12

@gunsuince Mavi Tikli Takipçi Nedir?

Instagram @gunsuince Mavi Tikli Takipçi, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından hesabınızın 1 ay boyunca takip edilmesidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi takip ettiğinde hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişecektir. Mavi tikli takipçi seçtiğiniz üzere @gunsuince kullanıcı adlı profilden gelecektir.

@gunsuince Profil Değerleri Nelerdir?

Mavi tikli takipçi hesap profil değerleri aşağıda verilmiştir.

Takipçi Sayısı: 125.000+
Gönderi Sayısı: 70+
Beğeni Ortalaması: 5.000+
Kişisel Özellik: Oyuncu, Influencer, Model

Influencer marketing, çevrimiçi şöhreti ve belirli bir sektörde bir izleyici kitlesi olan biri etrafında pazarlama kampanyalarını içeren bir stratejidir. Pazarlama çabalarını ve stratejilerini bir hedef kitle etrafında odaklamak yerine, etkileyici pazarlamayı kullanan bir işletme sahibi, enerjisini belirli bir noktaya odaklayabilecektir. Influencer işbirliği kampanyaları ile hızlı bir şekilde sosyal medya varlığınızı geliştirebilirsiniz.

Not: Takip edilecek olan hesabın içeriğinin +18 ve illegal olmaması gereklidir. Takip edilecek hesabı özenle seçmelisiniz. Mavi tikli fenomenin hesabınızı takip etmeme saklı gizlidir. Eğer mavi tikli hesap hesabınızı takip etmezse, hesap değişimi veya ücret iadesi uygulanır.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu