Instagram @aydinbudak_ Mavi Tikli Hikaye

Adet Fiyatı: 1250.00 

Toplam Tutar: 1250.00 ₺
 

@aydinbudak_ Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @aydinbudak_ Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etikenlenmesidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algorimatları pozitif yönde değişecektir. Mavi tikli hikaye seçtiğiniz üzere @aydinbudak_ kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır.

@aydinbudak_ Profil Değerleri Nelerdir?

Hikaye içeriğinizin paylaşılacağı hesap bilgileri aşağıda verilmiştir.

Takipçi Sayısı: 1.000.000+
Gönderi Sayısı: 200+
Beğeni Ortalaması: 15.000+
Kişisel Özellik: Survivor, Oyuncu, Fotoğrafçı

Influencer marketing, diğer pazarlama taktiklerine kıyasla uygun bir strateji ve planlamaya da ihtiyaç duyar. Araştırma kısmı her zaman başlamak için ilk adımdır. Etkileyicileri bulmaya başlamak için, odaklanmak istediğiniz bir platform seçmeniz gerekir, örneğin Instagram, TikTok, YouTube ve benzeri uygulamalar. Unutmayın, diğer platformlara da genişlemek için her zaman geçiş yapabilirsiniz.

Not: Hesabınız +18 veya illegal olmamalıdır. Takip edilecek hesabı özenle seçmelisiniz, takip yapacak mavi tikli hesabın sizi takip etmeme ayrıcalığı vardır. Takip gerçekleşmediği durumda geri iade işlemi uygulanır.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu