Instagram @atabenli Mavi Tikli Takipçi

Adet Fiyatı: 1000.00 

Toplam Tutar: 1000.00 ₺
 

@atabenli Mavi Tikli Takipçi Nedir?

Instagram @atabenli Mavi Tikli Takipçi, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından hesabınızın 1 ay boyunca takip edilmesidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi takip ettiğinde hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişecektir. Mavi tikli takipçi seçtiğiniz üzere @atabenli kullanıcı adlı profilden gelecektir. Takip işleminin tamamlanma süreci, mavi tikli fenomene göre değişebilmektedir.

@atabenli Profil Değerleri Nelerdir?

Hesap takibi yapacak olan mavi tikli profil değerleri aşağıda verilmiştir.

Takipçi Sayısı: 160.000+
Gönderi Sayısı: 800+
Beğeni Ortalaması: 500+
Kişisel Özellik: MasterChef & Survivor yorumcusu, Youtuber, İç mimar

Influencer marketing, bir markanın karakteri üzerinde etki yaratma kapasitesine sahip kişiler (influencerlar) aracılığıyla ürün veya hizmetlerin tanıtılması ve satılması eylemidir. Influencer marketing şu anda moda olabilir, ancak hiç de yeni bir kavram değil. Ünlüler, sporcular ve liderler kendi alanlarında etkileyici kişiler olarak tanımlanabilirler.

Not: Takip edilecek olan hesabın içeriğinin +18 ve illegal olmaması gereklidir. Takip edilecek hesabı özenle seçmelisiniz. Mavi tikli fenomenin hesabınızı takip etmeme saklı gizlidir. Eğer mavi tikli hesap hesabınızı takip etmezse, hesap değişimi veya ücret iadesi uygulanır.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu