Instagram @mehmetuygaraksuu Mavi Tikli Takipçi

Adet Fiyatı: 600.00 

Toplam Tutar: 600.00 ₺
Min Ay: 1 - Max Ay: 12

@mehmetuygaraksuu Mavi Tikli Takipçi Nedir?

Instagram @mehmetuygaraksuu Mavi Tikli Takipçi, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından hesabınızın 1 ay boyunca takip edilmesidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi takip ettiğinde hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişecektir. Mavi tikli takipçi seçtiğiniz üzere @mehmetuygaraksuu kullanıcı adlı profilden gelecektir. Mavi tikli takipçi hizmetinin tamamlanma süresi tamamen influencer kişiye bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir.

@mehmetuygaraksuu Profil Değerleri Nelerdir?

Mavi tikli hesap ortalama değerleri aşağıda sıralanmıştır.

Takipçi Sayısı: 380.000+
Gönderi Sayısı: 200+
Beğeni Ortalaması: 25.000+
Kişisel Özellik: YouTuber

Etkileyici pazarlama, etkileyicinin özgün sunum ve katılım yoluyla izleyicileriyle güven oluşturmasına dayanmaktadır. Bu pazarlama çeşidi influencer ve influencer konusu ile eşleşen markaların karşılıklı fayda ilişkisine dayalıdır. Fenomen reklam verme işlemleri ile sizde sosyal varlığınızı hızlıca geliştirebilirsiniz.

Not: Takip edilecek olan hesabın içeriğinin +18 ve illegal olmaması gereklidir. Takip edilecek hesabı özenle seçmelisiniz. Mavi tikli fenomenin hesabınızı takip etmeme saklı gizlidir. Eğer mavi tikli hesap hesabınızı takip etmezse, hesap değişimi veya ücret iadesi uygulanır.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu