Instagram @djaykutguzel Mavi Tikli Yorum

Adet Fiyatı: 160.00 

Toplam Tutar: 160.00 ₺
 

@djaykutguzel Mavi Tikli Yorum Nedir?

Instagram @djaykutguzel Mavi Tikli Yorum, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından gönderinize tam istediğiniz yorumun yapılmasıdır. Instagram tarafından onay rozetini almış bu hesap gönderinizi beğenir. Mavi tikli yorum seçtiğiniz üzere @djaykutguzel kullanıcı adlı profilden gelecektir.

@djaykutguzel Profil Değerleri Nelerdir?

Mavi tikli yorum yapacak olan Instagram hesap bilgileri aşağıda verilmiştir.

Takipçi Sayısı: 100.000+
Gönderi Sayısı: 50+
Beğeni Ortalaması: 1.500+
Kişisel Özellik: DJ, Şarkıcı

Influencer marketing, sizden başka birinin yetenekleriniz veya başarılarınız hakkında övünmesi gibidir. Çünkü şirket içeriğinde mesajlar yazdığınızda, hedef kitle firmanız adına olumlu konuşmanın sizin işiniz olduğunu anlar. Hedef pazarın güvendiği, işletmenizin dışından biriyle ortaklık kurarak, güven ve güvenilirlik faktörlerini arttırabilirsiniz. İnsanlar bir mesajın gerçekliğine inandıklarında, daha fazla dikkat ederler ve yanıt verme olasılıkları daha yüksektir.

Not: Gönderiler +18 veya illegal olmamalıdır. Yorumlarınızı özenle seçmelisiniz, yorumu yapacak mavi tikli hesabın yorumu yapmama ayrıcalığı vardır. Yorum yapılmama durumunda yorum değişikliği veya geri iade işlemi uygulanır.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu