Instagram @djorcun Mavi Tikli Hikaye

Adet Fiyatı: 1500.00 

Toplam Tutar: 1500.00 ₺
 

@djorcun Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @djorcun Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etikenlenmesidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişecektir. Instagram @djorcun mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @djorcun kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır. Hikaye paylaşım süreleri fenomenlere göre değişebilmektedir.

@djorcun Profil Değerleri Nelerdir?

Mavi tikli hikaye paylaşımı yapacak olan hesap bilgileri aşağıda gösterilmiştir.

Takipçi Sayısı: 100.000+
Gönderi Sayısı: 100+
Beğeni Ortalaması: 3.000+
Kişisel Özellik: DJ, Şarkıcı, Söz Yazarı

Etkileyici pazarlama amacı, markayı bir etkileyicinin hedef kitlesinin önüne olumlu, doğal ve anlamlı bir şekilde çıkarmaktır. Bu, sosyal medyadaki video demoları veya blog incelemeleri aracılığıyla kitlelerini markanın mesajlarına veya içeriğine maruz bırakmak için etkileyici ile bir anlaşma yaparak yapılır.

Not: Hikayede paylaşılacak içeriğin +18 veya illegal bir konu içermemesi gereklidir. Mavi tikli fenomen hesabın hikayeyi paylaşmama hakkı gizlidir. Eğer hikaye paylaşım işlemi yapılmazsa, hesap değişimi veya ücret iadesi gerçekleştirilir.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu