İndirim!

IGTV İzlenme

Adet Fiyatı: Orijinal fiyat: 0.025 ₺.Şu andaki fiyat: 0.01 ₺.

Toplam Tutar: 1.00 ₺
Min Adet: 100 - Max Adet: 50000000
Kategoriler: Hizmetler:

IGTV İzlenme hizmetinde, Instagram gönderinizi karışık profiller izler. Gönderinizi izlemeye başlayan profiller sizi engellemediği sürece düşüş yaşanmaz. Teslimat süresi 0-12 saattir. Teslimat zamanı Instagram algoritmalarına göre değişmektedir. IGTV İzlenme siparişi verilen hesabın gizli olmaması gerekmektedir.

IGTV İzlenme Nedir? Ne İşe Yarar?

Instagram bildiğiniz üzere fotoğraf, video, Reels ve hikayeler paylaştığınız bir platformdur. Birçok bireysel ve kurumsal sayfa bu platformda yer almaktadır. IGTV İzlenme tamamen doğal yollarla, algoritmalarla uyumlu şekilde izlenme sayınızı karışık profillerle arttırma yöntemidir. Bu yöntemin hesabınıza herhangi bir zararı olmaz, aksine tamamen yararlıdır. IGTV İzlenme Instagram’da keşfete düşmenize yardımcı olur, böylece farklı hesaplar tarafından fark edilmenizi sağlar. İzlenme sayınızın artmasından dolayı hesabınız daha güvenilir durur ve profilinizin imajı artar.

IGTV İzlenme Hakkında Sık Sorulan Sorular

IGTV İzlenme siparişi vermeden önce sizler tarafından sık sorulan soruları derledik ve cevaplandırdık. Eğer aradığınız soru aşağıda yoksa, bize iletişim sayfasımızdan ulaşarak sorularınıza uzmanlarımız tarafından cevap alabilirsiniz.

IGTV İzlenme almak güvenli mi?

Evet, IGTV İzlenme hizmeti tamamen güvenlidir. Sosyal Peri olarak, izleyicileri tamamen gerçek hesaplar üzerinden aktarıyoruz. IGTV İzlenme hesapları aktif insanlar tarafından kullanılmaktadır.

IGTV İzlenme hesabıma zarar verir mi?

Hayır, hesabınıza herhangi bir zarar vermez aksine yararlıdır. Sosyal Peri olarak, Instagram algoritmalarıyla %100 uyumlu çalışıyoruz. Instagram hesabınızı sistemimiz önce analiz ediyor, daha sonra algoritmalarla uyumlu şekilde IGTV İzlenmeleri yönlendiriyor.

IGTV İzlenme hesabıma ne zaman yansır?

IGTV İzlenmeler, Instagram hesabınızın algoritmalarında herhangi bir sorun yoksa 1 saat içinde bitecek şekilde, doğal artışlı olarak teslim edilir. Eğer, Sosyal Peri sistemi Instagram hesabınızın algoritmalarında herhangi bir sorun tespit ederse, algoritmalarla uyumlu şekilde göndereceği için 12 saate kadar sürmektedir.

Instagram hesap bilgilerime ihtiyacınız var mı?

Hayır, sizden hesap bilgilerinizi ve şifrenizi kesinlikle istemiyoruz, IGTV İzlenme satın almak için yapmanız gereken tek şey bize siparişin gönderileceği URL adresini belirtmeniz, ardından sipariş tamamlanana kadar hesabınızı gizliye almamanızdır.

Neden sizden IGTV İzlenme satın almalıyım?

Bildiğiniz üzere, Instagram algoritmalarının çok sert kuralları var. Eğer, IGTV İzlenme siparişi vereceğiniz yer Instagram algoritmalarını dikkate almıyorsa hesabınızın kalitesi düşecektir. Sosyal Peri olarak, algoritmalara önem veriyoruz, tüm siparişlerde algoritmaları dikkate alarak işlem yapıyoruz.
Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu