Instagram @tolgamuratbalikci Mavi Tikli Takipçi

Adet Fiyatı: 1000.00 

Toplam Tutar: 1000.00 ₺
 

@tolgamuratbalikci Mavi Tikli Takipçi Nedir?

Instagram @tolgamuratbalikci Mavi Tikli Takipçi, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından hesabınızın 1 ay boyunca takip edilmesidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi takip ettiğinde hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişecektir. Mavi tikli takipçi seçtiğiniz üzere @tolgamuratbalikci kullanıcı adlı profilden gelecektir. Mavi tikli takipçi hizmetinin tamamlanma süreci, fenomen hesaba göre değişim gösterebilmektedir.

@tolgamuratbalikci Profil Değerleri Nelerdir?

Fenomen hesabın profil değerleri ortalama olarak aşağıda listelenmiştir.

Takipçi Sayısı: 85.000+
Gönderi Sayısı: 2.500+
Beğeni Ortalaması: 1.500+
Kişisel Özellik: Sporcu, Dünya Şampiyonu

Influencer pazarlama, markaların sosyal medyadaki insanlara ürünlerini veya hizmetlerini tanıtması için ödeme yapmasıdır. Bazı etkileyiciler, sosyal medya kanallarına ek olarak bloglarında veya web sitelerinde belirli ürünleri de size tavsiye edebilmektedir.

Not: Takip edilecek olan hesabın içeriğinin +18 ve illegal olmaması gereklidir. Takip edilecek hesabı özenle seçmelisiniz. Mavi tikli fenomenin hesabınızı takip etmeme saklı gizlidir. Eğer mavi tikli hesap hesabınızı takip etmezse, hesap değişimi veya ücret iadesi uygulanır.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu