Instagram @aysubaceogluofficial Mavi Tikli Takipçi

Adet Fiyatı: 2500.00 

Toplam Tutar: 2500.00 ₺
Min Ay: 1 - Max Ay: 12

@aysubaceogluofficial Mavi Tikli Takipçi Nedir?

Instagram @aysubaceogluofficial Mavi Tikli Takipçi, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından hesabınızın 1 ay boyunca takip edilmesidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi takip ettiğinde hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişecektir. Mavi tikli takipçi seçtiğiniz üzere @aysubaceogluofficial kullanıcı adlı profilden gelecektir.

@aysubaceogluofficial Profil Değerleri Nelerdir?

Mavi tikli takipçi hesap profil bilgileri aşağıda verilmiştir.

Takipçi Sayısı: 90.000+
Gönderi Sayısı: 140+
Beğeni Ortalaması: 2.000+
Kişisel Özellik: Oyuncu, Influencer, Model

Influencer Marketing, markalar, ürünlerini onaylayan ve tüketicileriyle bağlantı kuran kişilerle imajlarını ilişkilendirmek için dijital etkileyicilerle ortaklıklar kurduğunda gerçekleşir. Influencer işbirliği stratejisi, Web 2.0 çağında blogların ve sosyal ağların ortaya çıkmasıyla ilgi kazandı ve herkesin internette içerik yayınlamasını sağladı.

Not: Takip edilecek olan hesabın içeriğinin +18 ve illegal olmaması gereklidir. Takip edilecek hesabı özenle seçmelisiniz. Mavi tikli fenomenin hesabınızı takip etmeme saklı gizlidir. Eğer mavi tikli hesap hesabınızı takip etmezse, hesap değişimi veya ücret iadesi uygulanır.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu