Instagram @azizkiraz Mavi Tikli Hikaye

Adet Fiyatı: 4000.00 

Toplam Tutar: 4000.00 ₺
 

@azizkiraz Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @azizkiraz Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etikenlenmesidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişecektir. Instagram @azizkiraz mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @azizkiraz kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır.

@azizkiraz Profil Değerleri Nelerdir?

Hikaye paylaşımının yapılacağı hesabın profil değerleri aşağıda listelenmiştir.

Takipçi Sayısı: 200.000+
Gönderi Sayısı: 175+
Beğeni Ortalaması: 1.000+
Kişisel Özellik: Şarkıcı, Söz Yazarı

Influencer marketing platform, markalar ve influencer kişiler arasındaki bağlantıdır. Bu platformlar, pazarlama amacıyla influencerları bulabileceğiniz ve onlarla bağlantı kurabileceğiniz bir kanaldır. Sosyal medya platformlarındaki görünürlüğünüzü arttırmak için, influencer marketing araçlarını kullanabilirsiniz.

Not: Hikayede paylaşılacak içeriğin +18 veya illegal bir konu içermemesi gereklidir. Mavi tikli fenomen hesabın hikayeyi paylaşmama hakkı gizlidir. Eğer hikaye paylaşım işlemi yapılmazsa, hesap değişimi veya ücret iadesi gerçekleştirilir.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu