Instagram @yigityaparel Mavi Tikli Takipçi

Adet Fiyatı: 600.00 

Toplam Tutar: 600.00 ₺
 

@yigityaparel Mavi Tikli Takipçi Nedir?

Instagram @yigityaparel Mavi Tikli Takipçi, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından hesabınızın 1 ay boyunca takip edilmesidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi takip ettiğinde hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişecektir. Mavi tikli takipçi seçtiğiniz üzere @yigityaparel kullanıcı adlı profilden gelecektir. Mavi tikli hesabın sizi takip etme süresi doğrudan fenomen ile bağlantılı olduğundan dolayı süre değişebilmektedir.

@yigityaparel Profil Değerleri Nelerdir?

Mavi tikli hesap bilgilerine ait ortalama değerler aşağıda sunulmuştur.

Takipçi Sayısı: 7.000+
Gönderi Sayısı: 700+
Beğeni Ortalaması: 250+
Kişisel Özellik: DJ, Prodüktör

Influencer tanımı, başkalarını etkileyen kişidir olarak belirlenmiştir. Bu durumda, insanları bir ürün satın almaya veya marka bilinirliğini artıran herhangi bir eylemi teşvik eden eylemler bütünü olarak influencer marketing özetlenebilri. Ayrıca en yaygın olarak kullanılan etkileyici pazarlama kanalı ise sosyal medya sponsorlu gönderilerdir.

Not: Takip edilecek olan hesabın içeriğinin +18 ve illegal olmaması gereklidir. Takip edilecek hesabı özenle seçmelisiniz. Mavi tikli fenomenin hesabınızı takip etmeme saklı gizlidir. Eğer mavi tikli hesap hesabınızı takip etmezse, hesap değişimi veya ücret iadesi uygulanır.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu