Instagram @atabenli Mavi Tikli Hikaye

Adet Fiyatı: 1500.00 

Toplam Tutar: 1500.00 ₺
 

@atabenli Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @atabenli Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etikenlenmesidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişecektir. Instagram @atabenli mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @atabenli kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır.

@atabenli Profil Değerleri Nelerdir?

Mavi tikli hikaye paylaşım hesabı profil değerleri aşağıda listelenmiştir.

Takipçi Sayısı: 160.000+
Gönderi Sayısı: 800+
Beğeni Ortalaması: 500+
Kişisel Özellik: MasterChef & Survivor yorumcusu, Youtuber, iç mimar

Influencer marketing, en etkili haliyle dahil olan herkes için bir amaca hizmet eder. Pazarlamacılar, influencer kişilerin izleyicilerine yönelik güvenilirlik kazanma amacındadırlar. Influencer, izleyicilerini ve takipçilerini memnun eden içerik oluşturmada kısmında yer alır. Buna ek olarak izleyiciler, güvendikleri birinden gelen, aksi halde maruz kalmayabilecekleri harika içerikler görürler.

Not: Hikayede paylaşılacak içeriğin +18 veya illegal bir konu içermemesi gereklidir. Mavi tikli fenomen hesabın hikayeyi paylaşmama hakkı gizlidir. Eğer hikaye paylaşım işlemi yapılmazsa, hesap değişimi veya ücret iadesi gerçekleştirilir.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu