Instagram @hamzamercimekk Mavi Tikli Takipçi

Adet Fiyatı: 1000.00 

Toplam Tutar: 1000.00 ₺
 

@hamzamercimekk Mavi Tikli Takipçi Nedir?

Instagram @hamzamercimekk Mavi Tikli Takipçi, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından hesabınızın 1 ay boyunca takip edilmesidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi takip ettiğinde hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişecektir. Mavi tikli takipçi seçtiğiniz üzere @hamzamercimekk kullanıcı adlı profilden gelecektir. Mavi tikli takip işleminin tamamlanma süresi, fenomen kişiye bağlı olarak değişebilmektedir.

@hamzamercimekk Profil Değerleri Nelerdir?

Mavi tikli fenomen hesabın profil istatistik değerlerinin ortalama bilgileri aşağıda verilmiştir.

Takipçi Sayısı: 50.000+
Gönderi Sayısı: 70+
Beğeni Ortalaması: 1.500+
Kişisel Özellik: Şef

Influencerlar, marka bilinirliği oluşturabilir. Fenomenler onları belirli bir konuda otorite olarak gören hayranları tarafından güvenilir olarak görülürler. Mavi tikli influencer hesapların takip ettiği kullanıcılar, fenomenlerin takipçileri için oldukça önemlidir. İnsanlar sevdikleri içerik oluşturucu influencer kişilerin takip ettiği insanlarla da tanışmayı isterler. Böylece influencer kişiye daha yakın olabileceklerini düşünürler. Bu bağlamda, influencer işbirliği kapsamında mavi tikli takipçi işbirliği oldukça verimli olabilmektedir.

Not: Takip edilecek olan hesabın içeriğinin +18 ve illegal olmaması gereklidir. Takip edilecek hesabı özenle seçmelisiniz. Mavi tikli fenomenin hesabınızı takip etmeme saklı gizlidir. Eğer mavi tikli hesap hesabınızı takip etmezse, hesap değişimi veya ücret iadesi uygulanır.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu