Instagram @hamzamercimekk Mavi Tikli Yorum

Adet Fiyatı: 160.00 

Toplam Tutar: 160.00 ₺
 

@hamzamercimekk Mavi Tikli Yorum Nedir?

Instagram @hamzamercimekk Mavi Tikli Yorum, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından gönderinize tam istediğiniz yorumun yapılmasıdır. Instagram tarafından onay rozetini almış bu hesap gönderinizi beğenir. Mavi tikli yorum seçtiğiniz üzere @hamzamercimekk kullanıcı adlı profilden gelecektir. Yorumların tamamlanma süresi fenomenin yorumu tamamlama süresine göre değişebilmektedir.

@hamzamercimekk Profil Değerleri Nelerdir?

Mavi tikli fenomen hesabın genel olarak profil değerleri aşağıda verilmiştir.

Takipçi Sayısı: 50.000+
Gönderi Sayısı: 70+
Beğeni Ortalaması: 1.500+
Kişisel Özellik: Şef

Influencer işbirliği kampanyanız için pazarlama hedeflerinizi belirlemelisiniz. Bu hedefleri, ürün ve hizmetlerinizi satın almasını beklediğiniz kişilere yönelik oluşturmalısınız. Artık kampanya hedeflerinizi belirlediğinize göre, hangi tür influencer kampanyasının bu hedeflere ulaşmanıza en iyi şekilde yardımcı olacağına karar verme zamanı. Üç ana kampanya türü vardır: yorum, takip ve hikaye. İdeal kampanya türünüzü belirledikten sonra, kampanya için hedef kitlenizin kim olduğunu ve onlara ulaşmak için en iyi platformların hangileri olacağını belirleyebilirsiniz.

Not: Gönderiler +18 veya illegal olmamalıdır. Yorumlarınızı özenle seçmelisiniz, yorumu yapacak mavi tikli hesabın yorumu yapmama ayrıcalığı vardır. Yorum yapılmama durumunda yorum değişikliği veya geri iade işlemi uygulanır.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu