Instagram @ifkoparan Mavi Tikli Hikaye

Adet Fiyatı: 4000.00 

Toplam Tutar: 4000.00 ₺
 

@ifkoparan Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @ifkoparan Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etikenlenmesidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişecektir. Instagram @ifkoparan mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @ifkoparan kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır. Mavi tikli story paylaşım süresi fenomenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

@ifkoparan Profil Değerleri Nelerdir?

Hikaye paylaşımının yapılacağı mavi tikli hesap bilgileri aşağıda gösterilmiştir.

Takipçi Sayısı: 135.000+
Gönderi Sayısı: 400+
Beğeni Ortalaması: 6.000+
Kişisel Özellik: Fotoğraf Sanatçısı, Gezgin

Günümüzün en iyi dijital pazarlama kampanyaları, dijital takipçi tabanları aracılığıyla şirketler için ürünleri, marka mesajlarını ve pazarlama kampanyalarını tanıtmak için influencer kişilerden yararlanarak influencer marketing tekniklerini ve stratejilerini kullanır.

Not: Hikayede paylaşılacak içeriğin +18 veya illegal bir konu içermemesi gereklidir. Mavi tikli fenomen hesabın hikayeyi paylaşmama hakkı gizlidir. Eğer hikaye paylaşım işlemi yapılmazsa, hesap değişimi veya ücret iadesi gerçekleştirilir.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu