Instagram @yigityaparel Mavi Tikli Hikaye

Adet Fiyatı: 800.00 

Toplam Tutar: 800.00 ₺
 

@yigityaparel Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @yigityaparel Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etikenlenmesidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişecektir. Instagram @yigityaparel mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @yigityaparel kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır. İşlem süresi fenomen hesaba göre değişiklik gösterebilmektedir.

@yigityaparel Profil Değerleri Nelerdir?

Projenize ait hikayenin paylaşılacağı mavi tikli hesabın profil değerleri aşağıda verilmiştir.

Takipçi Sayısı: 7.000+
Gönderi Sayısı: 700+
Beğeni Ortalaması: 250+
Kişisel Özellik: DJ, Prodüktör

Influencer kişilikler, belirli bir niş içinde bilgi ve otoriteye sahip kişilerdir. Farklı türde sosyal medya platformlarında kendilerine takipçi toplulukları oluşturan içerik üreticiliği yaparlar. Fenomenler, Instagram reklam gönderileri ve anlaşmaları yaparak influencer marketing işlemleri gerçekleştirebilirler.

Not: Hikayede paylaşılacak içeriğin +18 veya illegal bir konu içermemesi gereklidir. Mavi tikli fenomen hesabın hikayeyi paylaşmama hakkı gizlidir. Eğer hikaye paylaşım işlemi yapılmazsa, hesap değişimi veya ücret iadesi gerçekleştirilir.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu