Instagram @djaykutguzel Mavi Tikli Hikaye

Adet Fiyatı: 600.00 

Toplam Tutar: 600.00 ₺
 

@djaykutguzel Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @djaykutguzel Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etikenlenmesidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişecektir. Instagram @djaykutguzel mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @djaykutguzel kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır.

@djaykutguzel Profil Değerleri Nelerdir?

Hikaye paylaşımının yapılacağı hesap profil değerleri aşağıda listelenmiştir.

Takipçi Sayısı: 100.000+
Gönderi Sayısı: 50+
Beğeni Ortalaması: 1.500+
Kişisel Özellik: DJ, Şarkıcı

Influencer kişi, insanları bir şeyler yapmaya ikna etme veya etkileme gücüne sahip herhangi bir kişidir. Instagram influencer hesaplar, başkalarının beğendiği, saygı duyduğu, hayran olduğu veya örnek aldığı kişilerdir. Etkileyici olarak bildiğimiz influencer kişiler gerçek yaşamda topluluk üyelerini ve akranları da içerebilirler. İnternetin daha geniş ortamında, etkileyiciler ayrıca ünlüleri, endüstri liderlerini, ikonları ve geniş bir sosyal takipçisi olan herkesi içerir.

Not: Hikayede paylaşılacak içeriğin +18 veya illegal bir konu içermemesi gereklidir. Mavi tikli fenomen hesabın hikayeyi paylaşmama hakkı gizlidir. Eğer hikaye paylaşım işlemi yapılmazsa, hesap değişimi veya ücret iadesi gerçekleştirilir.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu