Instagram @gunsuince Mavi Tikli Hikaye

Adet Fiyatı: 2500.00 

Toplam Tutar: 2500.00 ₺
Min Adet: 1 - Max Adet: 12

@gunsuince Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @gunsuince Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etikenlenmesidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişecektir. Instagram @gunsuince mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @gunsuince kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır.

@gunsuince Profil Değerleri Nelerdir?

Hİkaye paylaşımının yapılacağı hesap bilgileri aşağıda verilmiştir.

Takipçi Sayısı: 125.000+
Gönderi Sayısı: 70+
Beğeni Ortalaması: 5.000+
Kişisel Özellik: Oyuncu, Influencer, Model

Influencer, büyük bir çevrimiçi takipçisi olan ve başkalarını harekete geçirme gücüne sahip olan herkestir. Influencer kişiler ünlüler, sosyal medya kişilikleri, blog yazarları veya gazeteciler gibi farklı meslek gruplarından oluşabilirler. Fenomen reklam verme işlemleri ile sosyal medya hesabınızı geliştirebilirsiniz.

Not: Hikayede paylaşılacak içeriğin +18 veya illegal bir konu içermemesi gereklidir. Mavi tikli fenomen hesabın hikayeyi paylaşmama hakkı gizlidir. Eğer hikaye paylaşım işlemi yapılmazsa, hesap değişimi veya ücret iadesi gerçekleştirilir.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu