Instagram @hamzamercimekk Mavi Tikli Hikaye

Adet Fiyatı: 2500.00 

Toplam Tutar: 2500.00 ₺
 

@hamzamercimekk Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @hamzamercimekk Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etikenlenmesidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişecektir. Instagram @hamzamercimekk mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @hamzamercimekk kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır.

@hamzamercimekk Profil Değerleri Nelerdir?

Mavi tikli hikaye paylaşımının yapılacağı fenomen hesabın istatistik bilgileri aşağıda paylaşılmıştır:

Takipçi Sayısı: 50.000+
Gönderi Sayısı: 70+
Beğeni Ortalaması: 1.500+
Kişisel Özellik: Şef

Influencerlarla işbirlikleri, neredeyse her dijital pazarlama stratejisinin ayrılmaz bir parçası haline geldi. influencer reklam verme kampanyaları daha iyi satışlara yol açar, marka imajına katkıda bulunur ve daha arzu edilen sonuçları beraberinde getirir. Bu nedenle bu araç hem küçük hem de yeni etiketler ve dünyaca ünlü şirketler için uygundur. İşbirliği yapacağınız kişiler, akılda kalıcı içerik oluşturma konusunda benzersiz vizyona ve deneyime sahip yaratıcılardır. Fenomenlerden oluşturmalarını istediğiniz içerik türlerini belirleyin: videolar, fotoğraflar, hikayeler veya reels. Daha sonrasında ise markanız ile ilgili sosyal medyadaki gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Not: Hikayede paylaşılacak içeriğin +18 veya illegal bir konu içermemesi gereklidir. Mavi tikli fenomen hesabın hikayeyi paylaşmama hakkı gizlidir. Eğer hikaye paylaşım işlemi yapılmazsa, hesap değişimi veya ücret iadesi gerçekleştirilir.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu