Instagram @nazmila_ Mavi Tikli Hikaye

Adet Fiyatı: 6000.00 

Toplam Tutar: 6000.00 ₺
 

@nazmila_ Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @nazmila_ Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etikenlenmesidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişecektir. Instagram @nazmila_ mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @nazmila_ kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır.

@nazmila_ Profil Değerleri Nelerdir?

Mavi tikli hikaye hizmetinin sağlanacağı hesap bilgileri aşağıda listelenmiştir.

Takipçi Sayısı: 1.300.000+
Gönderi Sayısı: 400+
Beğeni Ortalaması: 15.000+
Kişisel Özellik: Fenomen, Ünlü

Influencer marketing, ünlüler ve diğer halka açık kişiler gibi bir hedef kitlenin karar verme sürecini etkileyen bir kişinin markayı desteklemek veya tanıtmak için ödeme aldığı bir pazarlama biçimidir. Bu pazarlama biçimi ile efektif bir şekilde marka bilinirlik kampanyası yürütülebilmektedir.

Not: Hikayede paylaşılacak içeriğin +18 veya illegal bir konu içermemesi gereklidir. Mavi tikli fenomen hesabın hikayeyi paylaşmama hakkı gizlidir. Eğer hikaye paylaşım işlemi yapılmazsa, hesap değişimi veya ücret iadesi gerçekleştirilir.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu