Instagram @tolgamuratbalikci Mavi Tikli Hikaye

Adet Fiyatı: 1800.00 

Toplam Tutar: 1800.00 ₺
 

@tolgamuratbalikci Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @tolgamuratbalikci Mavi Tikli Hikaye, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etikenlenmesidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişecektir. Instagram @tolgamuratbalikci mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @tolgamuratbalikci kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır.

@tolgamuratbalikci Profil Değerleri Nelerdir?

Mavi tikli hikaye kampanyası paylaşacak olan fenomen hesap bilgileri aşağıda listelenmiştir.

Takipçi Sayısı: 85.000+
Gönderi Sayısı: 2.500+
Beğeni Ortalaması: 1.500+
Kişisel Özellik: Sporcu, Dünya Şampiyonu

Etkileyici, sosyal platformları aktif olarak kullanan ve belirli bir ilgi alanına sahip olan kişidir. Ünlüler, sporcular veya çok sayıda takipçisi olan diğer kişiler fenomen olarak adlandırılabilir. Fenomenlere reklam verme işlemleri ile sosyal medyadaki etkileşiminizi arttırabilirsiniz.

Not: Hikayede paylaşılacak içeriğin +18 veya illegal bir konu içermemesi gereklidir. Mavi tikli fenomen hesabın hikayeyi paylaşmama hakkı gizlidir. Eğer hikaye paylaşım işlemi yapılmazsa, hesap değişimi veya ücret iadesi gerçekleştirilir.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu