Instagram @aysubaceogluofficial Mavi Tikli Hikaye

Adet Fiyatı: 2000.00 

Toplam Tutar: 2000.00 ₺
Min Adet: 1 - Max Adet: 12

@aysubaceogluofficial Mavi Tikli Hikaye Nedir?

Instagram @aysubaceogluofficial Mavi Tikli Hikaye doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından istediğiniz hikayenin hesabında paylaşılması ve profilinizin etikenlenmesidir. Instagram tarafından onay rozetini almış olan bu hesap, sizi hikayesinde paylaştığınızda, takipçileri sizinle etkileşime girecek, ayrıca hesabınızın algoritmaları pozitif yönde değişecektir. Instagram @aysubaceogluofficial mavi tikli story paylaşımı seçtiğiniz üzere @aysubaceogluofficial kullanıcı adlı profilden paylaşılacaktır.

@aysubaceogluofficial Profil Değerleri Nelerdir?

Mavi tikli hesap profil bilgileri aşağıda listelenmiştir.

Takipçi Sayısı: 90.000+
Gönderi Sayısı: 140+
Beğeni Ortalaması: 2.000+
Kişisel Özellik: Oyuncu, Influencer, Model

Influencer pazarlama programınızı oluşturduktan sonra, neyin işe yaradığını ve nelerin geliştirilebileceğini görmek için influencer reklam verilerine bakmalısınız. Çevrimiçi fenomen ilişkileriniz daha fazla web sitesi görüntüleme, satın alma ve sosyal medya izlenimine dönüşüp dönüşmediğini kontrol etmelisiniz.

Not: Hikayede paylaşılacak içeriğin +18 veya illegal bir konu içermemesi gereklidir. Mavi tikli fenomen hesabın hikayeyi paylaşmama hakkı gizlidir. Eğer hikaye paylaşım işlemi yapılmazsa, hesap değişimi veya ücret iadesi gerçekleştirilir.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu