Instagram Mavi Tikli Türk Yorum

Adet Fiyatı: 150.00 

Toplam Tutar: 150.00 ₺
Min Adet: 1 - Max Adet: 8

Instagram Mavi Tikli Türk Yorum Nedir?

Instagram Mavi Tikli Türk Yorum, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından gönderinize tam istediğiniz yorumun yapılma hizmetini size sunmaktadır. Instagram tarafından onay rozetini almış Türk oyuncu, influencer, yazar veya müzisyen hesaplar gönderinizi beğenir ve yorum yaparlar. Mavi tikli yorum seçtiğiniz üzere mavi tikli Türk bir kullanıcı profilinden gelecektir. Yorumu yapacak olan hesabın cinsiyetini siparişinizin not bölümüne yazarak seçebilirsiniz.

Instagram Mavi Tikli Profil Değerleri Nelerdir?

Instagram tarafından mavi tik rozeti kazanmış ve yüksek takipçili oyuncu, influencer, yazar veya müzisyen hesaplardan özel yorum hizmetimizdeki hesapların ortalama takipçi, gönderi ve beğeni sayısı aşağıda listelenmiştir.

Takipçi Sayısı: 50.000+
Gönderi Sayısı: 20+
Beğeni Ortalaması: 2.000+
Kişisel Özellik: Oyuncu, Influencer, Yazar veya Müzisyen

Yüksek kaliteli, güvenilir influencerlar markanızı veya hizmetinizi tanıttığında, ürün veya hizmetinizin güvenilirliği otomatik olarak artacaktır. Bu influencerlar, takipçileriyle bu güveni inşa ettiğinden ve onlarla saygılı ve ilham verici bir ilişkiye sahip olduklarından, onlarla ortak olmak iyi bir karardır. Bu yüzden influencer işbirliği projelerini denemelisiniz.

Not: Yorum aldığınız gönderiler +18 veya illegal olmamalıdır. Yorumlarınızı özenle seçmelisiniz, yorumu yapacak mavi tikli hesapların yorumu reddetme ayrıcalığı vardır. Yorum yapılmaması ile sonuçlanan bir durumda yorum değişikliği veya geri iade işlemi uygulanır.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu