Instagram @ozlemmekik Mavi Tikli Yorum

Adet Fiyatı: 500.00 

Toplam Tutar: 500.00 ₺
 

@ozlemmekik Mavi Tikli Yorum Nedir?

Instagram @ozlemmekik Mavi Tikli Yorum, doğrulanmış rozete sahip, iş ortağımız olan onaylı Türk hesap tarafından gönderinize tam istediğiniz yorumun yapılmasıdır. Instagram tarafından onay rozetini almış bu hesap gönderinizi beğenir. Mavi tikli yorum seçtiğiniz üzere @ozlemmekik kullanıcı adlı profilden gelecektir. Yorumların tamamlanma süresi fenomenin yorumu tamamlama süresine göre değişebilmektedir.

@ozlemmekik Profil Değerleri Nelerdir?

Mavi tikli fenomen hesabın genel olarak profil değerleri aşağıda verilmiştir.

Takipçi Sayısı: 600.000+
Gönderi Sayısı: 550+
Beğeni Ortalaması: 8.000+
Kişisel Özellik: Şef

Influencer marketing, markaların ücretli tanıtım yoluyla güçlü sosyal medya takibine sahip kişilerle ortak olduğu bir reklam stratejisidir. Bu anlaşmada birey, markanın ürün veya hizmetinin tüketiciler arasında ilgi uyandırması için ilişkilendirilebilir bir yüz olarak görünmektedir. Influencer pazarlama ve sosyal medya stratejileri ile sosyal varlığınızı hızlı bir şekilde arttırabilirsiniz. Birçok birey ve firma için bu yöntem doğal bir pazarlama yöntemi olarak görülmekte ve uygulanmaktadır.

Not: Gönderiler +18 veya illegal olmamalıdır. Yorumlarınızı özenle seçmelisiniz, yorumu yapacak mavi tikli hesabın yorumu yapmama ayrıcalığı vardır. Yorum yapılmama durumunda yorum değişikliği veya geri iade işlemi uygulanır.

Sosyal Peri İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. :)

    Başa dön tuşu